Ексголова Запорізької РДА заробив 130 тисяч за чотири місяці?

Ексголова Запорізької РДА заробив 130 тисяч за чотири місяці?

У мережі з'явилась е-декларація на звільнення голови Запорізької районної державної адміністрації. На цій посаді чиновник працював лише чотири місяці, але встиг отримати заробітну плату в розмірі 129 тис. грн.

Так, 24 березня поточного року на порталі Офісу Президента з'явилось розпорядження про призначення Романа Полієктова головою Запорізької районної державної адміністрації, замість Анатолія Васюка. 

Однак, вже в останні дні липня, у ході кадрових перестанов, державний голова звільнив очільника РДА. Разом із цим, Роман Полієктов вийшов із партії "Слуга народу" та став членом фракції "Батьківщина".

31 липня ексочільник РДА подав декларацію на звільнення з посади голови, до якої є нагальне питання.

Серед нерухомості посадовець має два житлових будинки 54.1 та 55.2 квадратних метрів. Два нежилих приміщення – 70.9 та 84.7 метрів квадратних, 2 земельні ділянки у Запоріжжі та Розумівці, по 1000 та 1000 квадратних метрів відповідно. 

У декларації за 2018 рік дружина чиновника вказувала житловий будинок площею 369 квадратних метрів, який у відповідній декларації вже не зазначений.

Автопарк пана Полієктова нараховує два автомобілі: Citroen C5 2010 року, вартістю  261 тис. грн та Hyundai Sonata 2016 року, придбану за 620 тис. грн. 

Цікаво те, що за чотири місяці своєї роботи на посаді голови РДА Роман Альфредович отримав 129 тис. грн. Тобто, місячна заробітна плата посадовця становила приблизно 32 тис. грн. Виникає питання: чому "фахівець", який з нуля почав отримувати таку високу зарплатню, був звільнений? Очевидно, його блискучій кар'єрі завадили якісь непересічні справи.

Ще на початку призначення ми подивились сторінку Роман Полікєтов у Фейсбуці, зрозумівши, що він не живе на останні копійки, як безробітна особа, а доволі часто проводить відпочинок закордоном.

До того ж, судячи з акаунту ексочільника РДА, його син служить в ізраїльській армії, про що сам Роман Полієктов написав у коментарях до запису.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі