Екснардеп ігнорує суд, ремонт траси на 561 мільйон та бюджетні пріоритети міста: підсумки дня

Екснардеп ігнорує суд, ремонт траси на 561 мільйон та бюджетні пріоритети міста: підсумки дня

Найголовніше за 11 лютого

Екснардеп із Запорізького краю ігнорує суд

Під час моніторингу Єдиного державного реєстру судових рішень ми з’ясували, що екснардеп Вадим Кривохатько умисно ухиляється від явки до Печерського районного суду м. Києва, в якому з 7 травня 2019 року розглядається протокол про вчинення ним корупційного правопорушення. Більше тут.

ГО "АОГУ "Термінатор": Щодо ознак диверсії та надзвичайної ситуації державного рівня

На території України діє 20 Компаній - Операторів ГРМ, які входять до Групи підприємств, об’єднаних під егідою «Регіональної газової компанії». Наша організація, досліджуючи сферу зловживань приватних Облгазів на прикладі АТ «Запоріжгаз», зібрала наступні факти, які в сукупному аналізі можуть вказувати на підготовку ситуації, в тому числі економічної, яка в масштабах країни може стати надзвичайною, а саме. Більше тут.

«Запорізький кабельний завод» перевірила Держекоінспекція

На виконання доручення прем’єр-міністра, в Україні проходить активна перевірка підприємств, що становлять екологічну загрозу. Одним з таких підприємств є ПрАТ «Запорізький кабельний завод», що розташований у Дніпровському районі Запоріжжя. Держекоінспекція у Запорізькій області здійснила позапланову перевірку підприємства з питань дотримання вимог природоохоронного законодавства в частині охорони атмосферного повітря. Більше тут.

Мости VS житло: "бюджетні" пріоритети у Запоріжжі (відеоопитування)

Нещодавно з ініціативи запорізького мера було влаштовано соціальне опитування. Головні пріоритети розвитку, які виділили мешканці міста - ремонт доріг і тротуарів, будівництво мостів через Дніпро та житлово-комунальні господарства. Та чи всі погоджуються з такими результатами? Дивіться далі у сюжеті. Більше тут.

Запорізька служба автодоріг замовила ремонт траси на 561 мільйон

10 лютого у системі електронних закупівель з'явився багатомільйонний тендер. Як виявилось, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області замовила ремонт траси М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта. Автошлях М-18 має міжнародне значення, проходячи території Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської областей та АРК. Загальна довжина траси - 687,7 км. Будучи стратегічно важливою, автомобільна магістраль потребує якісного ремонту. Більше тут.

Запорізькі тепломережі перевірять засоби вимірювальної техніки за 1,3 мільйона

Нещодавно концерн "Міські теплові мережі" подав тендер на отримання послуг з перевірки вимірювальної техніки. Вартість робіт оцінили у 1,35 млн грн. Розіграш відповідного тендеру відбудеться вже завтра, однак сьогодні - останній день подачі пропозицій. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі