Екснардеп Вадим Кривохатько остаточно втратив довіру виборців

Екснардеп Вадим Кривохатько остаточно втратив довіру виборців

Екснардеп Вадим Кривохатько після остаточного провалу на парламентських виборах вирішив поновити свою активність. Не за горами місцеві вибори, а отже, саме час активізувати свою діяльність, запевняючи людей, що йде в політику не для захисту власних бізнес

Так, в одному з місцевих друкованих видань з’явився анонс від Вадима Кривохатько, в якому він запрошує на громадські збори мешканців с. Солоного. За словами місцевих, Кривохатько мав намір представити «свого» кандидата на посаду голови Павліської ОТГ.

Попри заборону карантину та в порушення виборчого законодавства екснардеп вирішив вже розпочати свою передвиборчу компанію. Цього разу він прибув з декількома «своїми» прихильниками, які вже майже 2 роки блокують самостійне існування Павлівської ОТГ.

Та навіть не встигнувши розпочати свою промову, що «не він такий, а то життя таке бентежне», як мешканці жорстко зупинили його та почали вимагати звіту за майже п’ять років свого каденства у Верховній раді. Та, власне, підійняли питання, чому передвиборча обіцянка вирішити питання водопостачання населеного пункту, так і залишилась лише передвиборчими балачками? Не зрозуміла громадськість й того, навіщо екснардеп приїхав до них перед виборами, де він не з’являвся майже 5 років.

Після того як Кривохатьку не вдалось знайти  спільну мову з місцевими мешканцями (зі зрозумілих причин, - ред.), у якому рік тому розчарувались мешканці громади, на його захист встали особи, які здійснювали його супровід, та з погрозами до мешканців села намагались «закрити їм рота», за те що вони дозволяють собі ставити незручні питання  Кривохатьку. Певною несподіванкою для колишнього депутата став опір, який вчинили самі мешканці.

Зокрема, соленянці запропонували їм мирно врегулювати питання, поїхавши у Вільнянськ й там вчити як та кому жити.

За результатами зібрання екснардеп Кривохатько, в якому ще рік потому розчарувались виборці, вимушений був покинути зібрання, так і не надавши чітких відповідей на питання громадськості.

На жаль, але жодної відповіді на свої запитання люди, так і не отримали. Лише чергові «відмазки» про компетенцію та не компетенцію у Верховній Раді.

Про яку діяльність у Верховній раді розповідав екснардеп – взагалі не зрозуміло? З офіційного сайту відомо, що із 589 засідань Верховної Ради України – прогуляно 377 (64%), щодо законотворчості невдахи депутата – головного завдання від виборців, то він за 5 років не розробив жодного законопроєкту, ба – більше не є співавтором жодного закону. За такої «активної роботи» - не дивно, що Кривохатько не виправдав довіру виборців на останніх виборах влітку 2019 року. Та ще й при цьому отримав заробітну платню у розмірі 2 279 681,64 грн.

Але ми всі пам’ятаємо, як активно використовував свій статус народного обранця Вадим Кривохатько у 2018 році, коли звертався до правоохоронних органів, Генеральної прокуратури та Державної фіскальної служби, вимагаючи закрити кримінальне провадження відкрите проти ФГ «Кривохатько В.В.», засновником та очільником, якого є його дружина – Людмила Кривохатько. Національним агентством з питань запобігання корупції вказаний запит був кваліфікований, як вчинення дій чи прийняття рішень в умовах конфлікту інтересів.

Попри скандальний бекграунд політика, він не витримав тиску мешканців с. Солоне Павлівської ОТГ, та вирішив застосувати свій «козир» - запропонувати громадянам щось придбати за власний кошт, якщо вони звернуться до нього, що є прямим порушенням норм чинного законодавства України та карається кримінальним кодексом України (ст. 160 КК – ред.).

Та наостанок пригрозив, мовляв, якщо громада не перестане лаяти його, то він привезе «своїх людей» (до 40-ка осіб – ред.), задля зриву виступу на території Павлівської ОТГ інших кандидатів у майбутньому. А тож рішення за самими соленянцями.

 

Але мешканці  залишились непохитні. Солонянці запропонували «великим» гостям з Вільнянська їхати до свого міста та там навчати мешканців – кому і як жити!

Як нам відомо, Кривохатько всіляко намагався зашкодити становленню Павлівськоі ОТГ та через своїх прихильників намагався блокувати  її роботу протягом останніх двох років.

З відкритих джерел відомо, що екснардеп відкрито виступає за поглинання Павлівської ОТГ іншою громадою. Але мешканці прагнуть самостійності для своєї громади, оскільки це дає можливість спрямовувати бюджет для вирішення проблем громади.

Велике обурення громадян на зборах також викликане присутністю у супроводі Кривохатька людини, яка здійснювала блокування роботи сесії Павлівської сільської ради, коли розглядалось питання приєднання с. Солоне до Павлівської ОТГ.

Отже, методи у Кривохатька не змінні, досвід з залякування громадян та з приводу не виконаних обіцянок достатньо потужний. А тож  робити висновки повинні люди.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі