Експерти назвали три захворювання, яких запоріжанам варто побоюватися взимку

Експерти назвали три захворювання, яких запоріжанам варто побоюватися взимку

Експерти назвали три захворювання, які можуть мати взимку найнебезпечніші наслідки - астма, артрит і хвороби серця.

За даними журналу Healthy, однією з найпідступніших є астма. Люди, у яких взимку виникають хрипи й задишка, мають бути особливо обережними. Перехід з теплого приміщення до холодного повітря на вулиці може призвести до оніміння язика та відчуття сплощеної шиї, а через деякий час – і виникнення бронхоспазму. Щоб уникнути небезпечних перепадів температури, краще залишатися вдома та приймати ліки для покращення стану.

Взимку надзвичайно загострюється ще одне захворювання - артрит. У вказаний сезон людина знижує свою фізичну активність, пдівищуючи тим самим ризик простудних інфекцій. Все це призводить до запалення суглобів, яке помітно ускладнює життя. Експерти рекомендують тепло вдягатися, підтримувати фізичну активність та виконувати профілактичні заходи проти ГРВІ.

Люди, що мають проблеми з серцем, також мають дотримуватися особливої обреженості у зимовий період, оскільки взимку підвищується ймовірність серцевого нападу. Низька температура підвищує кров'яний тиск, в результаті чого збільшується навантаження на життєво важливий орган. Для захисту свого здоров'я варто відмовитися від вживання кофеїну та алкоголю, а також кинути палити.

 

 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі