Експомічниця народного депутата очолила Бердянську телекомпанію: що відомо

Експомічниця народного депутата очолила Бердянську телекомпанію: що відомо

Нещодавно Бердянська міська рада винесла на чергову сесію проєкт рішення "Про призначення на посаду директора комунального підприємства "Бердянська міська телекомпанія "ТВ-Бердянськ". Однак кандидата на вказану посаду не зазначили, не вказавши і строк дії контракту. 

Лише згодом стало відомо, що очільницею телекомпанії стала Дарина Братанова. 

За словами нової директорки в журналістиці вона працює 17 років, 12 з яких на керівних посадах. Свою кар'єру вона розпочинала на “ТБ-Бердянськ”, однак потім стала співробітницею ТРК “ЮГ”. Варто зазначити, що нова очільниця компанії була помічницею народного депутата Олександра Пономарьова у 7 та 8 скликаннях.

Промоніторивши декларацію пані Братанової зазначимо, що в її власності - житловий будинок, кілька земельних ділянок загальною площею 85 тис. кв.м, а також легковий автомобіль Chery Kimo 2008.

Працюючи у ТРК "ЮГ", Дарина Григоріївна отримала заробітну плату в розмірі 59,6 тис. грн. Доходи за співпрацю з народним депутатом - не декларує (працювала на громадських засадах). Зокрема, очільниця телебачення зазначила, що зберігає у готівкових коштах 50 тис. грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі