Ексзаступниця губернатора Запорізької області прокоментувала урізання видатків на культуру

Ексзаступниця губернатора Запорізької області прокоментувала урізання видатків на культуру

Очільниця Держкіно Марина Кудерчук розраховує, що українці з розумінням поставляться до тимчасової відмови від виробництва фільмів через урізання видатків на культуру під час епідемії коронавірусу. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

«Впевнена, з розумінням поставляться до ситуації, коли ми будемо змушені ТИМЧАСОВО (!) відмовитися від виробництва фільму заради будівництва лікарні чи допомоги хворим та особливо лікарям», — написала Кудерчук у Facebook.

Також пані Кудерчук розмежували, що потрібно «чітко розуміти, де можемо економити, а що чіпати категорично не можна».

Кабінет міністрів України планує запропонувати депутатам внести зміни до бюджету на 2020 рік, у яких майже повністю уріжуться видатки на деякі культурні програми — залишаться лише видатки на зарплати працівникам.

Держкіно отримає лише 25,68 мільйона гривень на весь 2020 рік з 775 мільйонів гривень Український культурний фонд отримає на 71% менше — 197 мільйонів гривень;Інститут книги за 2020 рік отримає загалом 1,66 мільйона гривень (лише 1% від запланованих на початку року 151,66 мільйона гривень);

Нагадаємо, Колишня заступниця голови Запорізької області Марина Кудерчук нещодавно обійняла посаду голови Державного агентства з питань кіно, однак свою нову декларацію вона подала із суттєвими змінами.

Тільки наприкінці січня, а саме 29 числа поточного року, бажана посада потрапила до «рук» посадовиці, однак бачно ненадовго. У щорічній декларації, яку Марина Кудерчук подала 20 березня, вона зазначила статус займаної  посади – «перед звільненням».

Зазначимо, Марина Кудерчук проходила стажування на посаді голови Держкіно.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі