Ексзаступницю губернатора звільнили з посади голови Держкіно?

Ексзаступницю губернатора звільнили з посади голови Держкіно?

Колишня заступниця голови Запорізької області Марина Кудерчук нещодавно обійняла посаду голови Державного агентства з питань кіно, однак свою нову декларацію вона подала із суттєвими змінами.

Тільки наприкінці січня, а саме 29 числа поточного року, бажана посада потрапила до «рук» посадовиці, однак бачно ненадовго. У щорічній декларації, яку Марина Кудерчук подала 20 березня, вона зазначила статус займаної  посади – «перед звільненням».

Зазначимо, Марина Кудерчук проходила стажування на посаді голови Держкіно.

Чому ексзаступниця не прижилася на новому місці, поки не відомо, як й те де тепер працюватиме, адже у Запорізькій ЗОДА, її крісло зайняв В'ячеслав Дзятківський.

Нагадаємо, відомство повторно оголосило конкурс на відповідну посаду, а 31 грудня оприлюднило список кандидатів із 9 особами, серед яких була і запорізька представниця.

На черговому засіданні обрали 4 кандидатів на посаду. Тому запорізькій чиновниці потрібно було не пасти задніх, оскільки за підсумками проходження стадій конкурсу лідирував Сергій Слєпак, однак у Марини Кудерчук теж були гарні результати.

Фінальний тур, який передбачає проведення співбесіди з представниками Кабінету Міністрів вирішив долю очільника Держкіно.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі