Ексзаступник голови Держкіно "розніс" перемогу чиновниці Запорізької ОДА у конкурсі

Ексзаступник голови Держкіно 'розніс' перемогу чиновниці Запорізької ОДА у конкурсі

Екс-заступник голови Держкіно Сергій Неретін записав відео, у якому висловив щире обурення після перемоги заступниці запорізького губернатора Віталія Туринка у конкурсі на посаду голови Держкіно.

Як вважає Сергій Неретін, подібний вибір є доволі дивним. На одному з двох конкурсів, які було проведено, фактично перемогла директорка Одеського кінофестивалю Юлія Синькевич, яка має чималий досвід у сфері кіно. Однак на фінальній співбесіді їй відмовили у посаді - аргументувавши, що вона є слабким менеджером. Результатом другого конкурсу, безпосередньо, і стала перемога Марини Кудерчук. Хоча, за словами Сергія Неретіна, на цьому етапі серед лідерів були кінопродюсерка Ольга Безхмельницина, яка спроєктувала чимало документальних матеріалів, та Сергій Зленко - очільник київських кінотеатрів "Бумер" і "Магнат".

You-Tube-блогер називає Марину Кудерчук "темною конячкою", оскільки про її діяльність відомо досить небагато. За своє життя вона працювала податковою та екоінспекторкою, директоркою кінотеатру ім. Довженка та заступницею очільника ЗОДА. При цьому, на останніх двох посадах Марина Кудерчук перебувала недовго. Співбесіду на посаду голови Держкіно можна переглянути тут:

Трудова діяльність претендентів:

Юлія Сінкевич, генеральний продюсер ОМКФ, член Наглядової ради та співзасновник Української кіноакадемії, член Європейської кіноакадемії, член Українського оскарівського комітету, член Національної спілки кінематографістів України. Закінчила Києво-Могилянську академію за спеціальністю юрист. До цього деякий час жила в США. На початку 2000-х працювала в командах Koktebel Jazz Festival і ГогольFest. Потім - в Arthouse Traffic, команда якого займалася організацією Одеського міжнародного кінофестивалю. З 2013 року - в команді ОМКФ.

Сергій Зленко, заступник голови Ради з державної підтримки кінематографії та директор кінотеатрів «Магнат» і Boomer;

Ольга Безхмельницина, продюсерка (фільми «Жива ватра», «Причинна», «Анна»).

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі