Електронний документообіг, катастрофічна вирубка дерев і парк розваг на Хортиці: підсумки дня у Запоріжжі

Електронний документообіг, катастрофічна вирубка дерев і парк розваг на Хортиці: підсумки дня у Запоріжжі

Про найголовніше 2 вересня.

Чому президент Зеленський тягне з призначенням нового голови Запорізької ОДА?

Запоріжани з нетерпінням очікують на візит Президента України Володимира Зеленського для офіційного представлення голови Запорізької області. Так, 21 серпня Зеленський вніс на узгодження Кабміну кандидата на посаду очільника Запорізької облдержадміністрації. Ним виявився Туринок Віталій. Але, вочевидь, процедура призначення тимчасово зупинена з невідомих причин. (Читати)

Уряд в жовтні перейде на електронний документообіг: реалії сьогодення

Кабінет міністрів України планує за місяць перевести всі державні органи на електронний документообіг. Про це на нараді в офісі президента повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук. (Читати)

Очільник ГПУ планує притягнути до відповідальності топ-чиновників: подробиці

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка зазначив, що відтепер систематично притягуватиме до відповідальності високопосадовців. Про це він сказав у п’ятницю, 30 серпня, після свого представлення на посаді глави ГПУ. (Читати)

Катастрофічна вирубка дерев на «Лисій горі»: як зупинити руйнацію в Запорізькому регіоні

В 50 км від Запоріжжя розташований ландшафтний заповідник «Лиса Гора», котрий знаходиться поряд з Василівкою на узбережжі Каховського водосховища. Це місце, як не можна краще, підходить для святилища. Проте впродовж останніх десяти років, тут так звані «місцеві підприємці» активізували свій бізнес. (Читати)

Як нова фірма «запоріжсталівських» виграла тендер на реконструкцію площі Запорізької

За умовами реконструкції площі Запорізької, буде розібрано залізобетонні фундаменти, цегляні стіни, розроблено ґрунт, улаштовано пішохідні доріжки з боку річки та тротуар на оглядовому майданчику, демонтовано постамент пам’ятника, встановлено перильне огородження тощо. На рахунку «Будівельної компанії Будреконструкція» це перше замовлення в державних закупівлях. (Читати)

Зеленський запропонував європейським інвесторам зробити на Хортиці Діснейленд

За словами Володимира Зеленського, іноземні інвестори мало що знають про Україну, тому не поспішають вкладати гроші. Під час візитів європейців президент України часто розповідає про Хортицю та пропонує приділити увагу острову. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі