Елітні годинники, торгові марки та акції: що декларує "пандемічний піарник" обласної ради

Елітні годинники, торгові марки та акції: що декларує 'пандемічний піарник' обласної ради

Запорізькі можновладці та народні обранці наразі працюють в край важкі часи. Коронавірус кардинально змінив історію розподілу бюджету, головних пріоритетних потреб області, а найголовніше зламав старі маячки щодо стратегії будування передвиборчої компанії. Однак, до всього можна прилаштуватись, адже «епідемія - епідемією, а піар за розкладом. Все мине, а вибори залишаться».

На цій досить актуальній темі не полінувався заробити лайки депутат обласної ради – Олег Буряк.  Він, мовно Мойсей повів за собою журналістів у інфекційну лікарню Мелітополя, де лікуються хворі на  COVID-19, щоб оголосити благу новину: заклад до боротьби готовий!

Персоналія без заперечень досить цікава, тому ми вирішили дізнатися, як живе "пандемічний піарник", із його поданої декларації.

Пан Буряк сімейний чоловік, має дружину Олену, крім того ще багатодітний батько, має двох синів Єгора та Владислава та донечку Ярославу.

Крім родини в обласного депутата є 2 улюблених дітища, це ТОВ «ДЖИЕСАЙ ФЕШН ГРУП ПОЛЬЩА» у розмірі 95% на суму 33 700 грн та ТОВ "МТФ-АЛЬЯНС" у розмірі 99,82% на суму 63000 грн, в яких є кінцевим бенефіціарним власником.

Також, в декларації за 2019 рік зазначається, що Олег Миколайович володіє трьома торговими марками: GSI Fashion Group Spolka (Польща), «МТФ-Альянс» (Мелітополь) й NBU GROUP S.A. (Панама).

Також у пана Буряка є дві квартири: одна у Києві, площею 80.4 квадратних метра, друга у Запоріжжі - 82,52 квадратних метрів. Серед іншого зазначає земельну ділянку у Мелітополі – 88 метра квадратних.

Крім депутатсько-підприємницької діяльності, бізнесмен має хобі колекціонувати елітні годинники, у його скарбничці налічується 5 позицій: Rolex SA, Audemars Piguet, Vacheron constantin, Bovet, Patek Philippe.

 Rolex SA

Audemars Piguet

Bovet

Vacheron constantin

Підприємець торік заробив 1,861 515 гривень внаслідок продажу об'єктів нерухомості, надання майна в оренду, доходу від підприємницької діяльності та роялті. Дружина депутата Олена Буряк задекларувала отримання доходу від підприємницької діяльності - 605 тисяч 460 гривень

Подружжя у заначці  також має  - 168 тисяч доларів готівкою, 23 тисячі євро. Також депутат зазначив, що раніше віддав в борг третім особам 125 тисяч доларів і 110 тисяч євро.

Серед іншого він має поруку у ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК" -  5 150 000 гривень та у ПАТ "ВТБ БАНК" – 388 262 гривень.

Ось такий вагомий перелік вийшов у депутата обласної ради. Чи очікувати нових подвигів пана депутата - покаже час.  

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі