Енергодар знов «зачинять» на вихідні дні

Енергодар знов «зачинять» на вихідні дні

Згідно із розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Енергодарі, на вихідні дні обмежать в’їзд та виїзд з міста, у зв’язку із поминальними днями.

Так, місто буде «зачинене» починаючи з 06.00 25.04.2020 до 18.00 27.04.2020. Буде заборонено в’їзд та виїзд транспортних засобів фізичних осіб, місця проживання яких зареєстровані на території карантинної зони або які повертаються до місць постійного проживання, зокрема, передбачивши можливість надання дозволу на проїзд КПП:

1) вантажних автомобілів, що перевозять продукти харчування, промислові товари, товари першої необхідності, сільськогосподарську продукцію, будівельні матеріали тощо;

2) транспортних засобів підприємств та організацій, які забезпечують життєдіяльність населеного пункту;

3) транспортних засобів фізичних осіб, які працюють на стратегічних об’єктах, об’єктах забезпечення життєдіяльності населеного пункту та проживають поза її межами;

4) особами з інвалідністю, похилого віку та іншим малозахищеним верстам населення у разі крайньої необхідності;

5) хворих, які мають хронічні захворювання та потребують періодичного (систематичного) відвідування закладів охорони здоров’я для звернення до закладів охорони здоров’я;

6) при виняткових особистих обставинах (форс-мажорних).

Крім того будуть закриті місцеві кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, до 29 квітня.

25, 26 та 27 квітня при входах до кладовища чергуватимуть правоохоронці. Громадяни, які намагатимуться відвідати його у ці дні, повинні розуміти, що це порушення карантину.

Крім того, місцевий ринок ПРАТ «Меркурій-5», працюватиме 22, 23 та 24 квітня із дотриманням всіх карантинних норм. Як і раніше, тут дозволено продаж тільки продуктів харчування. На період з 25 до 27 квітня включно його діяльність буде повністю припинена.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі