Енергодарська міська рада замовила поливомийну машину по завищеній вартості

 Енергодарська міська рада замовила поливомийну машину по завищеній вартості

Комунальне підприємство "Міськзеленбуд" Енергодарської міської ради проводить тендер на придбання поливомийної машини для очищення повітря від пилу, зволоження повітря, полив зелених насаджень. Очікувана вартість  - 2 098 340 грн. Про це стало відомо у системі «Прозоро».

Як йдеться у документації щодо технічної специфіки, відомство шукає машину дорожню комбіновану МДКЗ-12-00* (з піскорозкидувальним, поливомийним обладнанням, щіткою та снігоочисним відвалом) на шасі МАЗ-5340C2* (або еквівалент), яка випущена не пізніше 2019 року.

Знаючи улюблену налагоджену схему «відмивання» коштів на комунальних об’єктах, наша редакція вирішила проаналізувати ринок пропозицій щодо вказаної моделі, результати підтвердили сумніви.

Авто з аналогічними характеристиками зима-літо, можна придбати за - 1 911 800 гривень та заощадити 186 550 гривень, які, наприклад, можна залишити на фінансування медичної галузі. Однак, місцеві можновладці вирішили вчинити інакше: до чого ці міщанські умовності - треба жити по багатому.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі