Епідемія: на Запоріжжі встановили контрольний пост на шляху до свиноферми

Епідемія: на Запоріжжі встановили контрольний пост на шляху до свиноферми

У Запорізькій області спалахнула епідемія африканської чуми свиней – постраждало село Веселий Гай Новомиколаївського району. Щоб не допустити вивезення туш з території свиноферми «Лідер», на дорозі встановили контрольний пост. Про це інформує відділ комунікації поліції в Запорізькій області.

 

Найголовніше зараз - не допустити поширення недуги на території області. Для цього і встановили пост. Також поліцейські разом з представниками ДУ Держпродспоживслужби обійшли двори людей, які живуть неподалік - там тварини не постраждали.

Вірус стійкий до дії зовнішніх чинників - в гної і ґрунті залишається життєздатним до 3 місяців, в копчених м'ясопродуктах - до 6 місяців, в замороженому м'ясі - до 3 років. Лікування та ефективної вакцини для профілактики хвороби в даний час не існує. Нагадаємо, що це захворювання не небезпечно для людей. У зоні ризику - тільки поголів'я свиней.

Нагадаємо, у господарстві, в якому зафіксовано хворобу, утримується близько 8 000 свиней. Наразі 24 з них вже стали жертвою чуми. Наразі спалено вже понад 500 тонн зараженого м'яса.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі