"Факти Запоріжжя" приєдналися до міжнародного благодійного флешмобу

'Факти Запоріжжя' приєдналися до міжнародного благодійного флешмобу

Болгарія розпочала благодійний флешмоб, який заслуговує уваги. Небайдужі люди вішають куртки на дерева для бездомних та бідних людей. "Факти Запоріжжя" вирішили приєднатися до челленджу, але не обмежуватися одним видом одягу.

Станом на 1 червня 2019 році у місті на обліку перебуває 642 бездомні особи. Міська влада розробила комплексну програму соціального захисту безпритульних, якою передбачено надання послуг санітарної обробки, організація гарячого харчування в осінньо-зимовий період. Наразі зареєстровано 7 пунктів роздачі гарячого харчування під час осінньо-зимового періоду та 7 оперативних штабів щодо соціального захисту бездомних.

На жаль, ресурсів для утримання безхатченків у Запоріжжі не вистачає. Або ж бездомні люди просто не хочуть звертатися до  відповідних установ. Мета кожного свідомого громадянина - не ігнорувати нужденних і давати хоча б мінімальну допомогу. 

"Факти Запоріжжя" приєдналися до міжнародного флешмобу. Але ми вирішили передати естафету запорізьким активістам та установам: громадській діячці Олесі Крамаренко, Суспільному мовнику Запоріжжя, голові Запорізької місцевої прокуратури №2 Роману Мазурику, журналісту та письменнику Олесю Барлігу, Запорізькій обласній держадміністрації, Патрульній поліції Запорізької області та ГУ ДСНС у Запорізькій області. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі