​Фірма бердянського депутата побудувала дитячий майданчик за завищеною ціною?

​Фірма бердянського депутата побудувала дитячий майданчик за завищеною ціною?

У Бердянську депутат міськради Василь Бокоч, подав громадський проєкт на будівництво дитячого майданчика, за бюджетні кошти. Здається, що справа добра, дітям буде, де грати, однак все ж таки є один нюанс. Єдина фірма, яка виявила бажання брати участь у тендері зареєстрована на цього самого депутата.

В улюбленому багатьма українцями курортному місці Бердянськ, проходить реалізація проєктів, які передбачались за кошт бюджету 2019 року. Одним із таких стало облаштування дитячого майданчику по вулиці Верещагіна, 12, на реалізацію якого виділили - 72 200 гривень.

Зазначалось, що бердянські малюки «плакали» через дискомфортне дозвілля, тому депутат міської ради Василь Бокоч, вирішив цю проблем та «продавив» будівництво майданчика, який  повинен покращити умови відпочинку дітей та їх батьків

Але задля реалізації доброї справи, треба трішки пройтись через бюрократичні умовності.

Тож у тендері, який проводило управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради, участь брав усього один учасник ФОП Бокоч В.В., тому не складно здогадатись хто є переможцем, із запропонованою сумою - 71 808. Як-то кажуть – «Хто, якщо не я».

При цьому моніторинг середньоринкових цін показує, що вартість нового майданчика є завищеною. Наприклад, бетон М-200 Василь Бокоч прописав за ціною 2773 гривні за куб, хоча середній цінник на нього складає від 1500 до 1700 гривень. Пісок - по 1150 гривень за куб, хоча пропозиції на ринку є набагато менші - 425 гривень за куб. Так, на електронних майданчиках продажу будматеріалів знаходимо наступні цінові пропозиції.

На дві гойдалки автор заклав 24 000 грн - сума, за яку можна було придбати 4 такі гойдалки.

Замість передбаченої кошторисом металевої урни за 1054 гривні на майданчику встановлена звичайна бетонна.

 

Ось такі добрі справи вирішуються бердянськими можновладцями. Чекаємо, що  ініціативні "прикладуть свою руку" й на облаштування церков та лікарень. Будь-який каприз за ваші кошти.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі