Фірма нардепа Кальцева розіграла тендер від АЕС зі знайомим підприємством

Фірма нардепа Кальцева розіграла тендер від АЕС зі знайомим підприємством

ВП “Запорізька АЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом” має намір укласти угоду з ТОВ “Торговий дім “Александр” на постачання абразивного інструмента вартістю 1,75 млн грн.

Про це повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя" з посиланням на систему електронних закупівель.

Згідно з тендерною документацією, фірма зобов'язується поставити 165 одиниць товару, зокрема: круг відрізний, круг проволочний, шліфувальну головку, круг зачисний, шліфувальну шкурку, шліфувальний порошок, пасту алмазну, круг пенофталевий, круг обдирний, круг зачисний бакелітний, круг діамантовий.

На тендері ТОВ “ТД “Александр” конкурувало з ТОВ “Прайм ріелті”, яке запропонувало на 369 грн більшу вартість. Варто зазначити, що ТОВ “Торговий дім “Александр” володіють Володимир та Євгенія Кальцеви. Як відомо, Володимир Кальцев – це народний депутат від партії “Опозиційна платформа – За життя”.

На одному з тендерів ТОВ “Прайм ріелті”, вказував, що суборендує у ТОВ “ТД “Александр” склад, а у Спільне українсько-німецьке підприємство “Саксонія ГМБХ” – офіс. Натомість, СУНП “Саксонія ГМБХ” вказував у своїй декларації Володимир Кальцев, а Євгенія Кальцева є однією з бенефіціарів фірми.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі