Фірма, що виконуватиме реконструкцію площі Фестивальної, отримала купу скарг

Фірма, що виконуватиме реконструкцію площі Фестивальної, отримала купу скарг

У Запоріжжі готуються до масштабної реконструкції площі Фестивальної. Раніше зазначалось, що фірма зобов'язується виконати послуги до вересня поточного року, але через деякі фактори термін виконання може перенестися.

Департамент капітального будівництва ЗОДА оголосив тендер на реконструкцію площі Фестивальної ще 4 лютого. Відкриті торги мали відбутися 27 лютого, однак у зв'язку з наявністю скарги від одного з претендентів тендер було перенесено.  Тоді ТОВ «Запорожпроект» поскаржився на застосування дискримінаційного підходу в умовах тендерної документації щодо визначення виду і розміру забезпечення виконання договору у вигляді безвідсоткового депозиту, строку будівництва, який за підрахунком підрядника складає 65 місяців, вимог до предмета закупівлі, вимог до надання документів після аукціону й умов проєкту договору

Згодом в одному з розпоряджень Віталія Туринка вартість реконструкції взагалі сягала 135 млн замість заявлених 120 млн.

Наразі тендер вартістю 116,8 млн грн. завершено і вже підписано угоду з переможцем - ТОВ Хозхімсервіс. Однак, з моменту публікації повідомлення про намір укласти угоду до самого підписання пройшло півтора місяця.

Після скарг ТОВ "Запорожпроект" Держаудитслужба почала моніторинг відповідної закупівлі, виявивши низку порушень в документації. Зокрема, це стосується надання локального кошторису не в повному обсязі, надання забезпечення тендерної пропозиції у виді банківської гарантії не з дати розкриття тендерної пропозицій (як вимагалося), надання повної довідки від МВС про відсутність судимості у представника фірми за корисливі злочини (замість керівника кошториси підписували профільні спеціалісти).

Оскільки у пропозиції «Хозхімсервісу» вказана одна особа, яка має право підпису, довідку до МВС подали стосовно неї.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі