Фірма з орбіти "Мотор Січі" виконає ремонт у запорізькому медичному університеті

Фірма з орбіти 'Мотор Січі' виконає ремонт у запорізькому медичному університеті

Запорізький державний медичний університет має намір замовити у ТОВ “Співдружність авіа буд” капремонт фасаду з частковим утепленням аудиторно-спортивного корпусу вартістю 6,6 млн грн.

Про це повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя" з посиланням на систему електронних закупівель.

Згідно з тендерною документацією, фірма-переможець зобов'язується очистити фасад від вапняної фарби, відремонтувати тинькування стель по каменю та бетону вапняним розчином, утеплити фасади мінеральними плитами товщиною 100 мм з опорядженням декоративним розчином за технологією “Cerezit”, облицювати фасади плитами з пінополістиролу на розчинній суміші “Ceresit-85” із пристроєм декоративних елементів, замінити водостічні труби, виконати вимощення. Планується відремонтувати цокольну частину фасаду, колони та стельову частину над ними, основні стіни фасаду, вхідний тамбур, ґанки, підпірну стінку, лотки.

На тендері фірма конкурувала з ТОВ “Анстрой лімітед” та ТОВ “АЛВС”. При цьому, останній підрядник не подав документів щодо працівників та досвіду.

Варто зазначити, що власницею ТОВ “АЛВС” є Тетяна Мірошнікова, керує фірмою Олег Білоусов, який також є власником ТОВ “Белстейт” та ТОВ “Белстейт лтд”. Зазначається, що ці дві фірми пов’язані через робітників, досвід та контакти з ТОВ “Анстрой” та ТОВ “Анстрой лімітед”.

ТОВ “Анстрой лімітед” належить Антонові Шуваєву – колишньому комунальникові.

Переможна фірма належить Андрієві Харченку та Володимирові Храпачу.  Фірма належить до орбіти “Мотор Січ”, адже була вказана в декларації президента ПАТ “Мотор Січ” В’ячеслава Богуслаєва. Окрім цього, ТОВ “Співдружність авіа буд” на тендерах досвідом роботи вказувало підряди для АТ “Мотор Січ”.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі