Фірма запорізького нардепа Кальцева вирішуватиме долю ярмарку біля цирку: дивина?

Фірма запорізького нардепа Кальцева вирішуватиме долю ярмарку біля цирку: дивина?

У Запоріжжі вже не один місяць ведуться запеклі суперечки щодо законності проведення стихійного ярмарку біля цирку. На останньому засіданні депутатської комісії з питань регуляторної політики, розвитку підприємництва, торгівлі, послуг та захисту прав споживачів, посадовці вирішили запитати думку орендаря земельної ділянки, з приводу цієї теми.

Фірма «Ленд Девелопмент», яка належить нардепу Володимиру Кальцеву, орендує земельну ділянку, на якій розташовується ринок. Посадовці колегіально вирішили написати листа представникам фірми, щоб дізнатись чи дозволяють вони подальше розміщення на цьому місці ярмарки чи ні.

Також депутати планують розв'язати нагальне питання: Чи готова фірма передати землю в суборенду або ж мають намір використовувати її для ведення власної господарської діяльності?

Однак поки фірма буде вирішувати щодо долі ярмарку. Посадовці хочуть поговорити з Держпродспоживслужбою про умови торгівлі харчовими продуктами на цьому місці.

"Зараз стоїть питання щодо розв'язання питання з землею і лабораторією. Держпродспоживслужба зазначає, що, з огляду на категорію продукції, необхідно організувати там стаціонарну лабораторію, як того вимагає законодавства. Це додаткове фінансування, залучення людей. Щоб розв'язувати питання про виділення землі необхідно, щоб була юридична особа, якому можна було б при вирішенні «Ленд Девелопмент» передати ділянку тимчасово в суборенду", - розповіла директор департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Наталя Мила.

Нагадаємо, у ході останньої сесії міської ради, що відбулась 18 грудня, профільній депутатській комісії з питань торгівлі було доручено внести пропозиції щодо розв'язання питання ярмарки біля цирку. У ході засідання у депутатів виник варіант перенесення торгівлі до площі Профспілок або каскаду фонтанів "Райдуга". За результатами засідання було вирішено влаштувати 11-го січня виїзну нараду біля цирку за участю членів комісії.

Однак представники ярмарку неодноразово виходили на мітинг у підтримку ринку.

***

Якщо вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі