Фірма заступника голови Запорізької ОДА є учасником конвертаційного бізнесу

Фірма заступника голови Запорізької ОДА  є учасником конвертаційного бізнесу

Редакція видання «Факти Запоріжжя» продовжує викривати нечесних на руку посадовців. Цього разу ми вирішили дослідити діяльність однієї з компаній Володимира Тарасенка (заступника та кума губернатора) -  ТОВ «Віват Інвест». 

Діяльність компанії — покриття підлоги та облицювання стін, будівництво житлових і нежитлових будівель, інші будівельно-монтажні роботи.

До 17 вересня 2019 року керівником цієї організації був зазначений Тарасенко Володимир Валентинович. Власником виступає дружина пана Володимира. Втім «сімейний підряд» має свої підводні глибини. Так, зазначене товариство є фігурантом кримінального провадження   №42016000000002035 від 04.08.2016 року. В ході досудового розслідування відповідного кримінального провадження встановлено, що це організоване злочинне угрупування, члени якого причетні до впровадження протиправних фінансових механізмів, направлених на незаконне переведення безготівкових грошових коштів у готівку, зменшення податкового навантаження на вітчизняні суб`єкти господарської діяльності та розкрадання державних/бюджетних коштів за сприяння службових осіб ГУ ДФС у  Києві та Донецькій області.

Підприємство Володимира Тарасенка фігурує у вказаному кримінальному провадженні як підприємство-вигодонабувач, яке здійснювало так звані «пересортні операції» та незаконно сформувало податковий кредит на загальну суму понад 500 млн грн.

Звичайно, що організація пана Тарасенка не виступає організатором цієї ОПГ, а лише разово згадується у широкому списку різних підприємств. Питання в тому як людина, що порушила закон, сьогодні декларує у роботі чесність, добропорядність, відкритість та прозорість? Невже це завчена риторика для публіки, в той час як за зачиненими дверима триває процес власного без принципового збагачення?

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі