Фірма заступника голови ЗОДА відремонтує тротуар за 2 мільйони

Фірма заступника голови ЗОДА відремонтує тротуар за 2 мільйони

Відділ капітального будівництва Мелітопольської міськради провів тендер на виконання капітального ремонту вздовж житлових будинків по вул. Брів-ла-Гайард, 3, 9, 11 у м. Мелітополі. Перемогу на аукціоні одержала фірма заступника Запорізької ОДА Івана Федорова.

Так, відповідний аукціон проведено 12 червня. З переможцем "АБЗ Промбуд" конкурувала лише одна фірма ТОВ "Перша спеціалізована будівельна компанія".

Зазначається, що до 31 грудня поточного року підрядник зобов'язується виконати низку робіт:

  • - демонтажні роботи (розбирання щебеневих та асфальтобетонних покриттів, звалювання з кореня дерев (100 шт), корчування пнів);
  • - земляні роботи (улаштування дорожніх корит, навантаження і перевезення грунту);
  • - улаштування дорожнього одягу;
  • - улаштування поребриків, дорожнього каменю.

На початку березня ми розповідали, що ТОВ «АБЗ Промбуд», яка підконтрольна першому заступнику голови Запорізької ОДА  Івану Федорову протягом двох місяців 2020 року отримала замовлень на 92 мільйони гривень. Мова у тому числі йшла про роботи з реконструкції каналізаційного колектору по вул. Інтеркультурній від вул. Воїнів-Інтернаціоналістів до просп. Богдана Хмельницького у м. Мелітополі Запорізької області, вартістю  понад 12 мільйонів гривень. Відповідно довідки поданої ТОВ «АБЗ Промбуд» у складі тендерної документації субпідрядником за даним проектом буде залучено КП «Водоканал» Мелітопольської міської ради.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі