Фірма заступника ЗОДА відремонтує інфекційну лікарню майже за 50 мільйонів

Фірма заступника ЗОДА відремонтує інфекційну лікарню майже за 50 мільйонів

Відділ капітального будівництва Мелітопольської міської ради розіграв тендер на проведення капітального ремонту місцевої інфекційної лікарні. Фірма-переможець виконає послуги за 49,6 млн грн.

Відповідний аукціон провели 12 березня поточного року. Переможцем торгів стала фірма "АБЗ Промбуд", підконтрольна першому заступнику голови Запорізької ОДА Івану Федорову. Підприємство запропонувало нижчу від першочергової вартість, але різниця становила всього 67 тис. грн.

 

На сторінці тендеру зазначається, що предмет закупівлі фінансується відповідно до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком в рамках реалізації проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України».

Так, до 31 березня 2021 року фірма зобов'язується виконати ряд наступних послуг:

  • - установити фасад будівлі;
  • - утеплити цоколь;
  • - влаштувати пандус для людей з інвалідністю;
  • - замінити покрівлю;
  • - забезпечити водостічну систему, засклену веранду;
  • - відремонтувати стіни та перегородки, стелі, підлоги, , сходові марші та площадки;
  • - встановити вентиляцію;
  • - укласти проводи та кабелі, влаштувати водопровід та ін. 

Крім того, палати планують забезпечити кисневими концентраторами, рентгенівським апаратом, апаратами ШВЛ, електрокардіографами, дистиляторами та ін. Також буде встановлено 26 ліжок для дорослих і 10 ліжок для дітей. 

Раніше ми писали про те, що ТОВ "АБЗ Промбуд" протягом двох місяців 2020 року отримала замовлень на 92 мільйони гривень. Мова у тому числі йшла про роботи з реконструкції каналізаційного колектору по вул. Інтеркультурній від вул. Воїнів-Інтернаціоналістів до просп. Богдана Хмельницького у м. Мелітополі Запорізької області, вартістю  понад 12 мільйонів гривень. Відповідно довідки поданої ТОВ «АБЗ Промбуд» у складі тендерної документації субпідрядником за даним проектом буде залучено КП «Водоканал» Мелітопольської міської ради.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі