Фірми з орбіти "Запоріжсталі" розіграли промивання систем опалення у дитсадках

Фірми з орбіти 'Запоріжсталі' розіграли промивання систем опалення у дитсадках

Департамент освіти і науки Запорізької міської ради замовив ТОВ “Компанія “Вектор-прайм” гідропневматичне промивання та гідравлічне випробування систем опалення вартістю 1,62 млн грн.

Про це повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя" з посиланням на систему електронних закупівель.

Згідно з документацією, переможець зобов'язується провести випробування та промивання систем опалення у дитячих садках, школах та ліцеях всіх районів міста. На тендері фірма конкурувала з ТОВ “РСУ-строй”.

Варто зазначити, що власником ТОВ “Компанія “Вектор-прайм” є Ігор Крутій. Також він зареєстрований як співзасновник БФ “Хорта”. Адміністартором сайту цього фонду був ексспіввласник ТОВ “МК Сфера” Олександра Явдошняк. Зазначається, що Ігор Крутій був вказаний серед працівників ТОВ “МК Сфера”.

На одній із закупівель “Компанія “Вектор-прайм” зазначала оренду приміщення у ТОВ “ПТК Квант-плюс”. Також за цією ж адресою оренду вказувало і ТОВ “РСУ-строй”. Крім того, “РСУ-строй” та ТОВ “Ділайн інжиніринг” виконували для “ПТК Квант-плюс” роботи.

ТОВ “Компанія “Вектор-прайм”, ТОВ “РСУ–строй” та ТОВ МК “Сфера” серед своїх робітників зазначали Тетяну Рождєствєнську та Ірину Сердюк (працівниця ТОВ "Дідлайн інжиніринг). Спільного власника - Віталія Федченка - також вказували  ТОВ “Компанія “Вектор-прайм” та МК “Сфера”

МК “Сфера”, ТОВ “Ділайн інжиніринг” та ТОВ “РСУ-строй” входять до сфери впливу менеджменту комбінату “Запоріжсталь” та їх оточення.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі