Фірмі запорізького нардепа Євгена Шевченка загрожує банкрутсво

Фірмі запорізького нардепа Євгена Шевченка загрожує банкрутсво

Фірма запорізького нардепа від «Слуги народу» Євгена Шевченка намагається уникнути банкрутства через борги перед партнерами та державою. Повідомляє «Люстратор. Запоріжжя».

Одній з фірм, задекларованих запорізьким нардепом  Євгеном Шевченко, ТОВ «Агросталь» загрожує банкрутство. У ній «слугівцю» за паперами належить 28,42% капіталу. Інша частина записана на Шевченко Клавдію Єгорівну, очевидно, дружину народного обранця.

Зараз «Агросталь» родини Шевченків у судах намагається домогтися скасування свого банкрутства і розпродажу майна.

11 листопада центральний Апеляційний господарський суд мав у черговий раз розглянути справу «Агросталі», але засідання перенесли, нібито через відрядження двох суддів.

Справа банкрутства «Агросатлі» бере початок у 2016 році. Тоді компанія мала 5 мільйонів боргу, з них:128,5 тисяч гривень - державному Аграрному фонду та 2,8 млн. грн. - державному «Укрексімбанку».

Три роки кредитори намагались отримати хоча б частину боргів, але до сих пір, як бачимо, цього не відбулося.

Цікавим фактом є, те що, за кілька днів до того, як Євген Шевченко став народним депутатом, 27 серпня проти фірми судилися приватний «Бізон-Тех і державний «Укрексімбанк». Але вже у жовтні ні виконавча служба, ні держбанк у справі не фігурують.

Нагадаємо, запорізький народний  депутат  Євген Шевченко, є неодноразовим фігурантом скандалів. У ході передачі «Народ проти» на телеканалі «ZIK» нардеп дискутував щодо «нав'язаної» україномовності мешканців Півдня та Сходу України. Крім того, він вступав у перепалку з активістами через пост у соціальних мережах відомої журналістки Яніни Соколової, а також у прямому ефірі на російському телеканалі обговорював «Форумулу Штанмаєра» та Україну загалом. Шевченко пообіцяв, що влада розбереться з тими українцями, які не сприймають капітуляцію через «Формулу Штайнмайєра”» А коли зрозумів, що опинився в не зручному становищі, повідомив що російські журналісти його підставили, а українські ввели в оману українців.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі