Фірму, що реконструювала очисні споруди в Мелітополі, підозрюють у розкраданні 1 мільйону

Фірму, що реконструювала очисні споруди в Мелітополі, підозрюють у розкраданні 1 мільйону

ГУНП у Запорізькій області підозрює ТОВ “Мультипоінт” у розкраданнях під час реконструкції очисних споруд мелітопольського КП “Водоканал”.

Про це повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя" з посиланням на ухвалу Орджонікідзевського районного суду від 5 березня.

Згідно з матеріалами справи, реконструкцію центральних очисних споруд КП “Водоканал” Мелітопольської міської ради замовили ще в 2016 році. Відповідні роботи Департамент капітального будівництва ЗОДА оцінив у 14 млн грн. Так, протягом вересня-грудня 2016 року фірма отримала 11,4 млн грн.

Однак виконанням реконструкції зацікавились співробітники правоохоронних органів, почавши перевірку за ст. 367 та 366 кримінального кодексу (службове підроблення та службова недбалість) та провівши судову будівельно-технічну експертизу, яка показала різницю між роботами у актах та фактично виконаними роботами за прямими витратами в 1 млн грн.

Внаслідок цього слідчі звернулися до суду за дозволом на доступ до документів казначейської служби за вказаним підрядом. 

Так, ТОВ “Мультипоінт” зареєстроване на вінничанина Олександра Славінського. Раніше власниками вказувалися Віталій Мушінський і кіпрська компанія “Елансанія інвестментс ЛТД” під керівництвом Сергія Чекмарьова.

У 2016 році ТОВ “Мультипоінт” отримувало підряди лише від зазначеного Департаменту ЗОДА на загальну суму 57,46 млн грн. Крім того, минулого року Департамент стягнув з фірми переплачених 3,45 млн грн за вказаним підрядом з реконструкції очисних споруд.

Поліція підозрювала посадовців Департаменту ЗОДА у замовлені ТОВ “Мультипоінт” робіт на 50 мільйонів, не зважаючи очевидну неспроможність їх виконати.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі