Фокус не вдався: Владислав Грабовський вирішив заробити «грошенят» на запорізькому мерові?

Фокус не вдався: Владислав Грабовський вирішив заробити «грошенят» на запорізькому мерові?

За нерозголошення, нібито резонансної інформації, пан Грабовський зажадав отримати 250 доларів США.

Однак, ймовірно, Володимир Буряк не став співпрацювати з «неоднозначною особистістю», тому «компрометувальний матеріал» опублікували та поширили в соцмережах. Про це повідомляє «Broneviknews».

У публікації мера Запоріжжя звинувачують у близьких стосунках з однією зі своїх колишніх помічниць, звісно, йдеться не про дружбу. При цьому, в якості «неспростовних» доказів наводиться фото, де мер з жінкою їдуть в авто, на іншому фото —  Буряк відкриває двері перед пані. Також є знімок, на якому буцім-то мера «впіймали на місці злочину», а саме, в момент, коли пан Буряк викидає сміття в бак.

Чи варто говорити про те, на скільки дані фото можуть говорити про наявність любовних зв’язків між людьми? Тому цілком прогнозовано, що даний матеріал не викликав резонансу, на який розраховували автори.

Примітно, що скандально відомому Владиславу Грабовському, часто приписують спроби вимагання грошової компенсації у запорізьких політиків і бізнесменів. Даною інформацією зацікавилися правоохоронці, наразі триває перевірка.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі