Запоріжанин потребує допомоги

Запоріжанин потребує допомоги

Постраждалий потребує 50 тис грн.

Благодійний фонд Let's Help проводить збір коштів для запоріжанина Владислава Шуляка. Невдалий стрибок з пірса в море забрав у хлопця можливість вільно рухатися. Але лікарі дають постраждалому шанс на одужання, який вартує 50 тис грн.

Владислав Шуляк мріє завершити навчання, але наразі його найзаповітніша мрія - стати на ноги. До трагедії хлопець займався важкою атлетикою, грав у футбол. Захопившись технікою, хлопець вступив до університету та обрав спеціальність інженера.

У результаті невдалого стрибка з пірса Влад отримав перелом шийного хребця, забій спинного мозку, верхній парапарез, параліч нижніх кінцівок, утоплення та пережив три зупинки серця. Вчасна медична допомога та дві операції врятували юнаку життя.

З моменту події Влад пройшов декілька реабілітацій, які дали позитивну динаміку – вільніше рухає кінцівками, може сидіти, але ще не може стояти на ногах. Лікарі реабілітаційного центру Бубновського дають шанс на відновлення за допомогою спортивної реабілітації. Можливість стати на ноги коштує 50 888 грн. Наразі зібрано 33 295 грн. Усі небайдужі можуть приєднатися до збору та здійснити мрію Владислава.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі