ФОПи зі спільними контактами змагалися за 320 тисяч на інтернет для школи

ФОПи зі спільними контактами змагалися за 320 тисяч на інтернет для школи

Соколівський навчально-виховний комплекс (Михайлівська сільська рада Вільнянського району) оголосив тендер на замовлення послуг з доступу до мережі Інтернет вартістю 320 тис грн. Переможцем торгів став ФОП Цибуля Олександр, конкурент якого вказав ті ж самі контактні номери.

За даними видання "Наші гроші. Запоріжжя", з посиланням на систему електронних закупівель "Прозоро", переможець тендеру зобов'язується виконати підключення до мережі Інтернет за допомогою волоконно-оптичної лінії зв’язку швидкістю 100мб/с з можливістю бездротового підключення комп’ютерів. Більше половини вартості послуг припадає на прокладання кабелю в траншеї (189 тис грн).

ФОП Цибуля Олександр у контактах вказав е-мейл та три номери. Зазначається, що ті ж самі відомості містилися і в інформації про єдиного конкурента переможця - ФОП Запорожець Юрій. Однак у поданих ним документах був лише один аркуш пропозицції. 

Повідомляється також, що вказані ФОПи конкурували в попередньому тендері на закупівлю цих же послуг. Тоді ФОП Цибуля Олександр переміг, але у зв'язку з порушеннями у документах торги було скасовано.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі