Гендиректор "Запоріжсталі" йде у вільне плавання

Гендиректор 'Запоріжсталі' йде у вільне плавання

25 листопада, на зборах акціонерів, директор "Запоріжсталі" передасть права управління підприємству своєму наміснику Олександру Мироненко.

Нагадаємо, 7 жовтня видання "Факти Запоріжжя" одне з перших, хто повідомило про звільнення з посади генерального директора ПАТ «Запоріжсталь» Ростислава Шурми. Однак, низка ЗМІ, вирішила, що це фейк та поспішили з висновками.

Так, сьогодні, 23 жовтня, пан Шурма особисто підтвердив інформацію  на власній сторінці в Фейсбук:

«Закінчується ціла епоха мого життя. 7 незабутніх років в колективі Запоріжсталь. 7 років, протягом яких ми сформували найкрутішу команду в промисловості і перетворили Запоріжсталь в найефективніший меткомбінат в Україні. Ми разом багато побудували, багато що змінили, вдихнули в комбінат нове життя. І я щиро сподіваюся, що Запоріжсталь збереже заданий темп розвитку», — зазначив Шурма.

Нагадаємо, Ростислав Шурма був призначений на посаду гендиректора заводу «Запоріжсталь» у липні 2012 року. З квітня 2015 року Ростислав Ігорьович також очолює Запорізьку регіональну організацію партії «Опозиційний блок», і повністю  контролює фракції «Опоблоку» в обласній та міській радах.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі