ГО "Справжні дії" виступає проти ліквідації Міністерства екології: офіційне звернення

ГО 'Справжні дії' виступає проти ліквідації  Міністерства екології: офіційне звернення

Гостро стоїть проблема відсутності системного моніторингу шкідливих викидів в атмосферу.

29 серпня на засіданні Верховна Рада об’єднала Міністерство екології з Міністерством енергетики в одне – Міністерство енергетики та захисту довкілля».

При цьому, на сьогодні Україна залишається серед європейських країн-лідерів по забрудненню повітря. Гостро стоїть проблема відсутності системного моніторингу шкідливих викидів в атмосферу. Безконтрольна вирубка лісів, неналежне поводження з відходами, забруднення водойм, низький рівень екологічної свідомості та контролю за дотриманням природоохоронного законодавства, корупція у структурах, які здійснюють екологічний контроль. Це далеко не повний перелік проблем, які стоять у порядку денному і потребують нагального вирішення на державному рівні, про це повідомляється на сайті ГО "Справжні дії".

Без перебільшення можна сказати, що галузь захисту та збереження навколишнього середовища в країні перебуває у глибокій кризі. Ліквідація профільного міністерства лише погіршить ситуацію. Адже це призведе до того, що питання екології зникнуть з переліку пріоритетних для держави. І це в той час, коли весь цивілізований світ стурбований проблемою охорони природи.

Зважаючи на важливість збереження навколишнього середовища і стан екології у країні, Громадська організація «Справжні дії» звернулась до президента України, Кабінету міністрів, парламенту із вимогою переглянути рішення і не допустити ліквідації Міністерства екології чи його об’єднання з іншим міністерством.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі