Голосування за тарифи, мелітопольський газ із Гонконгу і подвійний шанс запорізького держслужбовця: підсумки дня

Голосування за тарифи, мелітопольський газ із Гонконгу і подвійний шанс запорізького держслужбовця: підсумки дня

Про найважливіше 7 лютого.

Як нардепи від Запоріжжя з питанням тепла не могли розібратись під куполом Ради: голосування

Продовжуємо висвітлювати питання тарифів, та знайомити читачів з тим, яку роль зіграли у цьому народні обранці від Запорізького регіону. У грудні 2019 Верховна Рада України прийняла законопроект № 2490-1, яким внесено зміни до Кодексу адміністративного судочинства України, щодо заборони громадянам оскаржувати у судовому порядку тарифи, які встановлені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Як голосували депутати від Запоріжжя? (Читати)

Мелітополь отримує газ із Гонконгу?

Підприємство проводить роботи із заміни вентилів за рахунок громадян, відключення газу, збір коштів готівкою. Зазначимо, вартість вентиля складає 150 грн, його встановлення і увімкнення газового стояку – 1500 грн. Судячи з коментарів, цей випадок не поодинокий. (Читати)

Подвійне сальто від Бердянського порту: спростування

Кожного дня наша редакція невпинно працює, щоб наші читачі завжди отримували актуальні новини. При обробці власного матеріалу користуємось відкритими джерелами інформації. Журналісти видання «Факти Запоріжжя» дійсно професіонали, але нами допущена помилка у публікації, яка потребувала більш глибокого аналізу у вузькоспеціалізованій тематиці із залученням профільних фахівців. (Читати)

Запорізькі комунальники замовили благоустрій пішохідної частини за 2,9 мільйона

Комунальне підприємство "Управління капітального будівництва" оголосило тендер на виконання реконструкції пішохідної частини проспекту Маяковського. Вартість послуг оцінили у 2,935 млн грн. Прийом пропозицій розпочався 28 січня, а вже 13 лютого замовник планує провести аукціон. Натомість, інформації про учасників торгів досі немає. (Читати)

"Хоч у помічники, хоч у директори": куди "мітить" запорізький держслужбовець?

Журналісти видання "Факти Запоріжжя" вже натрапляли на декларацію Станіслава Романчука, який претендує на посаду помічника запорізького голови. Проте вчора на офіційному порталі з'явилась ще одна кандидатська декларація держслужбовця. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі