Голова Кушугумської громади на Запоріжжі саботує процес децентралізації

Голова Кушугумської громади на Запоріжжі саботує процес децентралізації

Голова Кушугумської селищної ради Запорізького району Галина Загребельна саботує створення об’єднаної територіальної громади.

Чому Галина Олексіївна діє всупереч інтересам власних виборців - розбирались журналісти видання.

Переваги децентралізації та створення об’єднаних територіальних громад є очевидними та не потребують додаткової реклами.

Переваги об’єднання Галині Загребельній неодноразово роз’яснювали представники сусідньої Балабинської селищної ради, які, до речі, чотири роки тому прийняли рішення об’єднатися.

Крім того, неодноразово Галині Олексіївні наголошували про це ж саме працівники Запорізької обласної державної адміністрації та особисто Зінаїда Бойко.

Так чому ж пані Галина саботує прийняття такого важливого для власної громади рішення?

Декларація Галини Загребельної свідчить про те, що пані Голова є достатньо заможною людиною, навіть за столичними мірками, а якщо порівняти її статки з пересічними мешканцями Кушугума, то вона гарантовано увійде в число найбагатших персон.

Чоловік голови селищної ради Сергій Загребельний працевлаштований в СКП «Вічність», яке є ритуальним бюро та монополістом із надання ритуальних послуг на території громади.

 

Засновником СКП «Вічність» є Кушугумська селищна рада, яку очолює вже багато років пані Галина.

Звісно, якщо пройде децентралізація, пані Галина може втратити крісло сільського голови та контроль над ритуальним бюро, а ще багато схем незаконного збагачення, які вона старанно збудувала за час свого правління.

Те, що її власна громада щорічно втрачає мільйони гривень субвенцій з державного та обласного бюджету, очільницю взагалі не турбує, як і той факт, що в 2020 році децентралізація відбудеться примусово та селищна рада перестане існувати, як окрема одиниця.

Виявляється реформу децентралізації гальмують «містечкові князьки» на кшталт Галини Загребельної, які є справжньою живою пам’яткою корупції, такі самі, як й запорізькі мости.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі