Голова райради на Запоріжжі придбав спорткар, але гроші "позичив"

Голова райради на Запоріжжі придбав спорткар, але гроші 'позичив'

Голова Василівської районної ради Денис Калінін 9 лютого подав до НАЗК два повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, перше про отримання 7 лютого позики від Діденко Дмитра Ілліча у розмірі 75 000 грн, а друге про придбання 8 лютого  позашляховика Mitsubishi Outlander Sport, 2014 року випуску, вартістю 230 400 грн.

У відкритих джерелах ми знайшли інформацію, що Дмитро Діденко, який запозичив голові райради 75 тис. грн, є сином директора ринку «Південний» Іллі Діденко.

Так, 29 січня у Василівській міській раді пройшло засідання депутатської комісії, на якій відбулося обговорення вимог підприємців ринку «Південний» до ПП Діденко І.І.

Підприємці Василівського ринку «Південний» вирішили розірвати договір з ПП Діденко І.І. та висловили наступні претензії у своєму зверненні до голови міста: «Територія ринка постійно знаходиться в антисанітарному стані, контейнери для сміття завжди переповнені, вчасно не вивозяться, а сміття, яке горами складується біля баків, розносять вітер та бродячі собаки. Громадський туалет у жахливому стані. На неналежному рівні і забезпечення електроенергією. Найманим працівникам не виплачується заробітна плата, існує заборгованість і тим працівникам, які звільнилися. На ринку немає єдиних тарифів з надання послуг, оскільки дирекція не вміє співпрацювати з підприємцями». Під цим зверненням підписалося 38 підприємців ринку «Південний».

Директор ринку Ілля Діденко наголосив, що у такій ситуації йому важко забезпечити всі необхідні умови, адже коштів ледве вистачає оплатити податки та послуги, що вже говорити про розвиток території.

По цьому питанню вирішено створити комісію, яка повинна вивчити дану проблему та знайти об’єктивне рішення, яке буде обговорюватися та прийматися на сесії міської ради в середині лютого.

Тепер цікаво поглянути на дії правоохоронців, які повинні розібратися чи пов’язані між собою ці дві події, чи то просто збіг обставин.

Довідка

Калінін Денис Сергійович, народився 19 березня 1974 року, в м. Красноярськ, Красноярського краю. Громадянин України.

На місцевих виборах 2010 року був обраний депутатом Василівської районної ради від Політичної партії «Опозиційний блок», з того часу обіймає посаду голови райради.

Освіта вища:

- з 1992 по 1997 рік навчався у Запорізькому державному університеті, спеціальність: всесвітня історія, кваліфікація: історик, викладач історії та суспільствознавства.

- з 2007 по 2010 навчався у Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, спеціальність: державне управління, кваліфікація: магістр державного управління.

Якщо Вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі