Голова Широківської ОТГ дарує квартиру, але не повідомляє про це НАЗК

Голова Широківської ОТГ дарує квартиру, але не повідомляє про це НАЗК

Голова Широківської ОТГ Денис Коротенко подарував депутату цієї ж сільради Ганні Кислинській квартиру, вартістю 350 тисяч гривень, але забувся повідомити про це НАЗК.

Під час вивчення декларації Широківського сільського голови Дениса Коротенка за 2019 рік ми з’ясували, що у розділі 3 «Об'єкти нерухомості» він вказав, що з 22 травня 2019 р. на правах користування проживає у квартирі площею 48,81 м2, яка належить Анні Кислинській. Вартість даної квартири вказана у розмірі 350 000 гривень.

Зазначимо, що у деклараціях Дениса Коротенка за 2016-2018 роки вказана квартира також була зазначена, але на правах 100 % власності.

Пояснення зі зміною права власності на право користування вказаним нерухомим майном ми знайшли у декларації депутата Широківської сільської ради Ганни Кислинській, яка за інформацією редакції є рідною сестрою голови ОТГ. Так, 29 травня минулого року Ганна Кислинська повідомила НАЗК при суттєвих змінах у майновому стані, а саме отримання 22 травня від Дениса Коротенка подарунка у негрошовій формі у розмірі 350 000 гривень у вигляді квартири.

Виявляється у травні 2019 році Денис Коротенко подарував Анні Кислинській квартиру, вартістю 350 000 гривень, про що у десятиденний термін зобов’язаний був повідомити НАЗК про суттєві зміни у майновому стані.

Не повідомивши НАЗК у встановлений термін, Коротенко Денис Олександрович своїми діями порушив ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», чим скоїв правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-6 КУпАП «Порушення вимог фінансового контролю».

Також із розділу 5  «Цінне рухоме майно (крім транспортних засобів)» декларації Дениса Коротенка зникла колекція швейцарських годинників класу люкс Breitling, Hysek, Ulyss Nardin, Perrelet, Rado та золота каблучка з діамантом.

У зазначеному розділі декларується цінне рухоме майно, вартість якого перевищує 100 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня звітного року. Зазначимо, що Денис Коротенко декларував вказані цінності у деклараціях за 2016, 2017 та 2018 роки.

У розділі 11  «Доходи, у тому числі подарунки» декларації за 2019 рік Денис Коротенко задекларував лише отримання 601 639 гривень заробітної плати та 574 758 гривень, отриманих від продажу Mercedes-Benz E 350. Дохід від відчуження цінностей не задекларований, тому виникає законне запитання, куди з декларації зникла колекція швейцарських годинників?

Викладені факти можуть свідчити про декларування Денисом Коротенком недостовірної інформації, за що законом передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Правоохоронні органи повинні надати правову оцінку викладеним фактам, та у разі підтвердження фактів, притягнути Дениса Коротенка до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі