Голова Запорізької обладміністрації збільшив видатки на утримання чиновників у 2020 р. на 8,5 млн грн

Голова Запорізької обладміністрації збільшив видатки на утримання чиновників у 2020 р. на 8,5 млн грн

У той час, коли медики медичних закладів Запорізької області, які другий місяць поспіль щоденно борються із розповсюдженням  коронавірусної інфекції не отримують обіцяну державою 300 % надбавку, чиновники обласної державної адміністрації збільшують видатки на своє утримання на 8,5 мільйонів гривень.

Так, у лютому розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації № 51 було затверджено видатки на забезпечення діяльності місцевих державних адміністрацій області на 2020 рік у розмірі 291 963 гривень, а через три місяці цю суму було збільшено до 300 025 гривень.

Відповідні зміни у бюджетну програму Запорізької обласної державної адміністрації на 2020 рік затвердив Віталій Туринок своїм  розпорядженням від 18 травня № 188.

Зазначимо, що 8,5 мільйона гривень це вартість 10 апаратів ШВЛ, але чиновники Запорізької ОДА вважають, що краще витратити ці кошти на власні премії, а засоби індивідуального захисту, тести та медичне обладнання для місцевих лікарень будуть придбані благодійниками.

Нагадаємо, ми вже розповідали про заробітні плати керівництва Запорізької ОДА та про те, що Запорізькі медики досі не отримали обіцяних державних надбавок за роботу з хворими на коронавірус.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі