Голова Запорізької обласної ради поборов коронавірус

Голова Запорізької обласної ради поборов коронавірус

Голова Запорізької облради Григорій Самардак та його родина вилікувались від коронавірусу. Про це він повідомив у прямому ефірі телеканалу 112.

Як повідомив пан Самардак, то весь час лікування проходили вдома, на самоізоляції під наглядом сімейного лікаря. Сама хвороба у нього протікала у середній важкості, у родини в легкій.

«Перша стадія - підійматися температура і протягом 4 - 5 днів тримається від 37 до 38. Після 5 - 6 дня потрібно обов'язково зробити рентген і подивитися на стан бронхів і легенів. На 6-й день я робив рентген і він показав бронхіт, а на 9-й - двостороннє запалення легенів. Це найважчий період хвороби, на який потрібно звертати увагу та з 6 дня потрібно приймати антибіотики. На 9 - 10 день зробили повторно рентген і тест, який показав наявність коронавіруса і ми перейшли на інше лікування, на інший антибіотик. Температура знизилася, ми перейшли на лікування запалення легенів», - розповів Самардак.

Повторно зроблені ПЛР-тести показали негативний результат.

Нагадаємо, депутат Запорізької обласної ради Геннадій Фукс також повідомив про своє одужання від коронавірусної хвороби.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі