Голова Запорізької ОДА готується до прийому Президента: доведеться діставати кеш (оновлено)

Голова Запорізької ОДА готується до прийому Президента: доведеться діставати кеш (оновлено)

З поінформованих джерел виданню "Факти Запоріжжя" стало відомо, що в рамках інвестиційного форуму, який відбудеться  29 жовтня в Маріуполі, через Запоріжжя будуть проїжджати (ред., - із зупинкою) перші особи країни: Дмитро Разумков, Олексій Гончарук і Володимир Зеленський.

Так, високопосадовці держави почнуть прибувати в Запоріжжя заздалегідь -  27 та 28 жовтня. Це неабияк занепокоїло Віталія Туринка. Авжеж, оскільки організація подібних заходів завжди супроводжується як фінансовими, так і матеріальними значними витратами (зокрема, місцеві посадовці повинні надати готель та харчування для:  50-60 охоронців, понад 30 радникам, помічникам, експертам та ін., а, можливо, і забезпечити всіма умовами й перших осіб. До слова, вихід на робочі місця десятків, а то і сотні державних службовців також ніхто не скасовував).

Переконавшись в жадібності керівників області (ред., - з наявних джерел відомо, що у вузьких колах Віталій Туринок неодноразово дорікав своїх колег, що годував за свій кошт Міністра Латвії та його делегацію), виникає питання: з чийого гаманця все це дійство буде відбуватися, хто оплатить роботу у вихідні дні держслужбовцям та хто профінансує місце проживання гостей в готелі "Інтурист"?

Скоріше за все, це могло б залишитися поза увагою, якби пан Туринок і Президент не анонсували боротьбу з корупцією. Та, як бачимо, в робочих питаннях — це заважає, адже флегматичні натури наділені неабиякою скупістю. Авжеж, утримання Президента, Голови ВР та Прем’єра нині подорожчали (з огляду на бюджет). Однак, в областях всі затрати покладаються на плечі місцевих підприємців, які вимушені за власний кошт забезпечувати цей «пір у час війни» для можновладців всіх рівнів.

Додамо, в зв'язку з приїздом вельмишановного панства буде задіяно 4 реанімобілі (ред.,- по Запоріжжю налічується всього 4). Тож, містянам варто притримати проблеми зі здоров'ям, оскільки допомогу їм наврядчи хтось надасть, адже все зайнято.

Зазначимо, що ситуація "стара, мов світ". Так, Президент "зі свитою" на своє утримання виділяє мільйони гривень, а поїздки в регіони оплачують місцеві. Аналогічні приклади були, як за часів Порошенка, Януковича, так і залишається при "Зе". Виженемо цю заразу разом?

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі