Голову Запорізької ОДА невдовзі можуть відсторонити від посади у зв’язку з корупцією?

Голову Запорізької ОДА невдовзі можуть відсторонити від посади у зв’язку з корупцією?

У розпорядженні видання "Факти Запоріжжя" опинилися цікаві документи

Національне агентство з питань державної служби України підозрює голову Запорізької обласної державної адміністрації Віталія Туринка в корупції.

Агентство направило такі висновки офіційним листом на адресу Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях та Віталію Гордієнку, який оскаржував розпорядчий документ Туринка про його відсторонення.

Крім того, Нацдержслужба про даний факт повідомила Національне агентство з питань запобігання корупції, яке, згідно з законом, має провести відповідну перевірку.

Отже, в невдовзі сам Віталій Туринок може стати фігурантом антикорупційної перевірки та відсторонений від посади у зв’язку із вчиненням корупційного правопорушення на час проведення розслідування НАЗК.

Зауважимо, понад місяць тому голова ЗОДА відсторонив від виконання своїх обов'язків директора Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької обласної державної адміністрації Віталія Гордієнка та його заступника Олександра Сергієнка.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі