Головний санітарний лікар країни попередив про можливий зріст захворюваності на COVID-19 у Запоріжжі

Головний санітарний лікар країни попередив про можливий зріст захворюваності на COVID-19 у Запоріжжі

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив про можливий зріст захворюваності COVID-19 в Запоріжжі, Черкасах та Чернігові. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Ми відстежуємо показники, що вказують на динаміку, щоб ми могли впливати на ситуацію через нашу систему, щоб на місцях думали, де росте захворюваність, чому росте і як. І ми можемо попереджати регіони, де найбільш небезпечна ситуація і де буде наступний спалах. Зараз ми бачимо, що захворюваність може піднятися в Запоріжжі, вже пішла в Черкасах, пішов Чернігів. тобто немає ще показників для посилення карантинних обмежень, але є стійкі відсотки збільшення кількості випадків ", - сказав він в інтерв'ю пан Ляшко.

За словами лікаря, МОЗ регулярно інформує регіони про результати моніторингу ситуації з поширенням COVID-19.

"Ми дзвонимо, і спілкуємося постійно, і говоримо з главами обладміністрацій, і вони намагаються комунікувати. Сьогодні глави адміністрацій - це наші партнери. Однак питання, знову ж таки, органів місцевого самоврядування, місцеві вибори. Це впливає на рішення, хоча на початку епідемії, в березні-квітні, такого не було ", - сказав він.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі