Голову Запорізької облради запримітили у корупційному «ексцесі»

Голову Запорізької облради запримітили у корупційному «ексцесі»

Рішення НАЗК від 13.09.2019 № 3028

НАЗК виявило недостовірні дані в декларації голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака.

Так, відомство закінчило перевірку декларації за 2017 рік, поданої Самардаком Григорієм Вікторовичем.

Так, суб’єкт декларування у розділі 3 «Об’єкти нерухомості» декларації зазначив недостовірні відомості про вартість на дату набуття права на об’єкт нерухомого майна, не вказав відомості:

  • про право користування членами сім’ї будинком відпочинку, який використовувався ними для проживання на кінець звітного періоду (за адресою: Запорізька область, Розумівська с/рада);
  • земельну ділянку (за адресою: Запорізька область, Якимівський район, смт Кирилівка, яку було передано у користування  члену сім’ї ТОВ «Фірма Славутич»);
  • відомості про 1/3 частки квартири у м. Запоріжжя, загальною площею 52,75 м2, яка належить члену сім’ї на праві власності та є зареєстрованим місцем проживання.

Недостовірні відомості відрізняються від достовірних на суму 134 372 грн, що не перевищує 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на день подання декларації (176 200 грн).

У зв’язку з чим Григорій Самардак уникає притягнення до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення.

Очевидно, що уникнення покарання це повністю заслуга минулого уряду, який щорічно підвищував прожитковий мінімум, адже це рятувало Григорія Самардака.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі