"Гра престолів" по-запорізьки, ордена "заможним" фермерам, Дмитро Разумков завітає у Запоріжжя: підсумки дня

'Гра престолів' по-запорізьки, ордена 'заможним' фермерам, Дмитро Разумков завітає у Запоріжжя: підсумки дня

Найголовніше за 18 листопада

Хто націлився на керівну посаду в Запорізькій ОДА?

"Гра престолів" по-запорізьки, або хто націлився на посаду керівника апарату Запорізької обласної державної адміністрації?

4 листопада за результатами визначеними конкурсною комісією загального рейтингу кандидатів та за підсумками співбесіди із суб’єктом призначення, переможцем конкурсу на зайняття посади начальника організаційного відділу, заступника керівника апарату Запорізької обласної державної адміністрації став Андрій Матохнюк. Більше тут.

Посягання влади на корупційну привабливість Нацпарку «Великий Луг»

Василівська районна державна адміністрація вирішила втрутитись в природоохоронну та господарську діяльність Національного природного парку «Великий Луг».

За вихідним номером № 01-26/1147 від 14.11.2019 року на адресу НПП «Великий Луг» надійшов лист за підписом заступника голови Василівської РДА Василя Зайцева.

Пан Зайцев зазначає, що згідно зі зверненням до Василівської районної державної адміністрації ГО «Громадський контроль риболовної промисловості» від 22.10.2019 року № 42, стосовно перевірки щодо наявності межових охоронних знаків території природно-заповідного фонду НПП «Великий Луг» на водній акваторії Каховського водосховища, просить надати кандидатуру представника НПП «Великий Луг» для включення до складу комісії за участю представників Василівської районної адміністрації і ГО «Громадський контроль риболовної промисловості» та проведення відповідного обстеження. Більше тут.

З робочим візитом до Запоріжжя завітає голова Верховної Ради України

Слідом за Прем'єр - міністром Олексієм Гончаруком, 20 листопада, з робочим візитом до Запоріжжя завітає спікер Верховної Ради —  Дмитро Разумков. 

Голова ВР повинен завітати на підприємство "Запоріжкран" та у ліцей "Захисник". На цьому його програма перебування у Запоріжжі не завершується. У четвер, 21 листопада,  візьме участь у покладанні квітів з нагоди Дня гідності та свободи. Більше тут.

Запорізький депутат пропонує звільнити українців від податків з депозитів

Народний депутат від фракції "Слуга народу" запропонував звільнити громадян від податків доходи з депозитних вкладів. Зазначається, що таке рішення сприятиме зниженню ставок на кредити.

З відповідною пропозицією виступив народний депутат із Запоріжжя Сергій Штепа. Наразі законопроєкт про внесення змін до Податкового кодексу України зареєстрований у Верховній Раді. У пояснювальній записці до документа зазначається, що на сьогодні ставка оподаткування доходів від депозиту становить 18%. Також вкладники зобов'язані сплачувати 1,5% військового збору. Більше тут.

Президент України присвоїв ордена "заможним" фермерам на Запоріжжі

Президент Володимир Зеленський нагородив кращих фахівців вітчизняного агропромислового комплексу. Відповідний наказ опублікували на сайті президента України.

З нагоди Дня працівників сільського господарства президент України Володимир Зеленський відзначив двох представників фермерства Запорізької області.Більше тут.

Адольф Гітлер у Запоріжжі: історія

Продовжуємо знайомити наших читачів з історією рідного Запоріжжя. Сьогодні трохи фактів про приїзд  Адольфа Гітлера у Запоріжжя.

Про те, що фюрер був у Запоріжжі, — в цьому багато істориків не сумніваються. Йдеться навіть про чотири візити до нашого міста. Правда, документально підтверджено лише два його приїзду. Про них розповідаємо. Більше тут.

4 листопада за результатами визначеними конкурсною комісією загального рейтингу кандидатів та за підсумками співбесіди із суб’єктом призначення, переможцем конкурсу н

а зайняття посади начальника організаційного відділу, заступника керівника апарату Запорізької обласної державної адміністрації став Андрій Матохнюк.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі