Грального бізнесу під «виглядом лотерей» не буде: Прем'єр-Міністр

Грального бізнесу під «виглядом лотерей» не буде: Прем'єр-Міністр

Сьогодні, 20 грудня, уряд виключив можливість розповсюдження грального бізнесу під виглядом державних лотерей. Міністри проголосували за скасування  відповідних положень щодо розповсюджувачів лотерей в ліцензійних умовах.

Про це повідомляє Прем'єр-Міністр Олексій Гончарук. 

"Тепер заклади з гральними автоматами не зможуть нелегально працювати під виглядом державних лотерей, прикриваючись договорами передорученнями на розповсюдження державних миттєвих лотерей.

Дав доручення Нацполіції сьогодні ж почати перевірку діяльності всіх операторів держлотерей на дотримання закону про заборону грального бізнесу. А ДФС організувати перевірки ліцензій всіх так званих «державних лотерей»", - повідомляє Гончарук.

Офіційно в Україні казино вже давно не працюють. Але справжніх ігроманів, які можуть витратити на «одноруких бандитах» все, що мають, до копійки (а також когось пограбувати, чи навіть вбити за гроші), в країні не меншає. Щоб у цьому переконатись, достатньо лише подивитись кримінальні хроніки. Річ у тім, що, аби обійти закон, зали гральних автоматів мутували в… лотереї. Тож, у лотерейних клубах поставили комп'ютери, а заборонені азартні ігри приховали під вивісками «миттєвих лотерей».

Щоб обійти закон, зали гральних автоматів давно мутували в лотереї Бачити їх доводиться повсюди: біля ломбардів, в спальних районах і навіть біля шкіл, в яких навчаються діти. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі