Громадська бороьба з пандемією, переплата за ноутбуки та реконструкція кладовища: підсумки дня у Запоріжжі

Громадська бороьба з пандемією, переплата за ноутбуки та реконструкція кладовища: підсумки дня у Запоріжжі

Про найцікавіше 31 березня.

Валютні активи та земельні угіддя: як живе родина запорізького правоохоронця?

Сьогодні ми продовжимо знайомити вас із деклараціями запорізьких правоохоронців, які мають чималу заробітну плату та можуть похвалитися комфортними умовами життя. (Читати)

«Допоможемо місту разом»: громадська організація закликає до боротьби з коронавірусом

Всесвітня пандемія з кожним днем набирає все більше обертів, не тільки в Україні, але й у Запорізькому регіоні. Однак, судячи з усього, запорізьких можновладців більш хвилює «нагальні» потреби у вигляді обслуговування фонтанів, реконструкції площ та стадіонів вартістю десятки мільйонів гривень, такий «пір під час чуми». (Читати)

Закупівля ноутбуків з півмільйонною передплатою: як запорізькі посадовці розпоряджаються бюджетом

Продовжуємо моніторинг електронної системи Prozorro на предмет з’ясування пріоритетів чиновників під час коронавірусної інфекції COVID-19. Ми вже розповідали про те, що Департаментом з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради без проведення аукціонів було укладено багатомільйонні договори з підрядником, відносно якого здійснюється досудове розслідування по 3 кримінальним провадженням. (Читати)

У Запорізькій області реконструюють кладовище за 8 мільйонів

Комунальне підприємство замовило реконструкцію кладовища Святого Миколая в одному з сіл Запорізького району. Вартість робіт оцінили в 8 млн грн. (Читати)

У Запорізькій області начальника поштового зв'язку підозрюють у привласненні 90 тисяч

Бердянські правоохоронні органи займають розслідуванням справи щодо привласнення начальником поштового зв'язку майже 90 тис. грн. (Читати)

Запорізькі волонтери запустили соціальну доставку на час карантину

Світ нерідко потрапляє до складних обставин, які потребують оперативного реагування. Та ще важливіше – усвідомити важливість ситуації та об’єднатися. Що, власне, і зробили представники локальної команди ГО «Українська Волонтерська Служба» (м.Запоріжжя») (Читати).

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі