Громадські місця: де саме не можна знаходитись без маски?

Громадські місця: де саме не можна знаходитись без маски?

Після посилення карантинних заходів люди почали цікавитись питанням, що саме означають громадські місця. Зокрема, громадяни ставили питання щодо вулиці. 

У цьому розібрались українські журналісти.

За 2 дні після самої постанови Кабмін випустив її пояснення, зазначивши перелік місць, які уряд вважає громадськими. Зокрема, це: "під'їзди, підземні переходи, стадіони; парки, сквери, дитячі майданчики, зупинки громадського транспорту, ліфти, державні установи, медичні установи та ін.". 

За словвами радника з питань правової політики, адвоката Максима Костецького, звичайна вулиця не може вважатися громадським місцем. Сам юрист зазначає, що громадське місце - це будівлі, частини будівель, до яких відкритий доступ громадян або ж відкриті території, де є скупчення людей, як парки, сквери, зупинки громадського транспорту. 

Натомість, Уряд лише рекомендує перебувати у масці на вулиці, оскільки в будь-який момент ви можете потрапити на територію, яка є громадським місцем. Більш того, Кабмін наголошує на дуже важливому нюансі — органи місцевої влади можуть розширити на власний розсуд перелік громадських місць.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі