«Гроші з вітру»: активи оріхівського чиновника значно перевищують його доходи

«Гроші з вітру»: активи оріхівського чиновника значно перевищують його доходи

Як ми показуємо у своїй постійній рубриці #задекларовані та щасливі, можновладці та чиновники різних рівнів мають неабиякий божий дар - робити гроші з вітру. Чергові вміння демонструє представник регіону, начальник відділу інформаційно-організаційної роботи та зв'язків з громадськістю Комишуваської селищної ради Оріхівського району – Володимир Шиян. Так, його грошові активи, більш ніж у 10 разів перевищують його доходи. З цим і будемо розбиратись.

Пан Шиян має велику родину, дружину Ганну, дочок Олександру та Марію й сина Віктора. Однак всі вони мають громадянство Російської Федерації.

Тому дружина декларанта вказує наявність нерухомості у Російській Федерації, а саме квартиру площею 37,1 квадратних метрів. Сам посадовець також зазначає у власності квартиру, але вже у Комишувасі.

Основним джерелом доходу Володимир Вікторович вказує заробітну плату отриману за основним місцем роботи – 25 466 гривень. Дружина Ганна зазначає дохід від відчуження майна – 155 000 гривень.

Однак серед всього зазначеного, цікаві й грошові активи родини, які складають вагому суму. На двох подружжя має : 1 000 000 гривень, 50 000 доларів та 50 000 євро.

Однак постає дуже цікаве питання: звідки у родини стільки грошей, якщо прибуток досить скромний, чи то дійсно гроші з повітря, чи то подружжю є що приховувати?

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі