Грошові подарунки і дві квартири: що приховує декларація запорізького держслужбовця?

Грошові подарунки і дві квартири: що приховує декларація запорізького держслужбовця?

Спливає термін, коли посадові особи повинні подати декларації про статки та доходи за 2019 рік. Так, до 1 квітня чиновники і депутати повинні подати декларації за минулий рік і ми розпочинаємо серію матеріалів про їхні досягнення.

Сьогодні розповімо вам про те, які статки має працівник Департаменту економічного розвитку і торгівлі ЗОДА. Будучи начальником відділу, держслужбовець не отримує таку зарплатню, як працівники Департаменту капітального будівництва, але все ж таки деякі збереження пан Філіппов має.

Сергій Філіппов обіймає посаду начальника відділу розвитку торгівлі  управління розвитку підприємництва регуляторної політики та торгівлі. Держслужбовець має дві квартири, одна з яких належить йому на праві безоплатного користування. 

Як вказав пан Філіппов, за рік він отримав заробітну плату у розмірі 244,7 тис. грн. Крім того, начальник відділу задекларував дохід від відчуження майна - 120,6 тис. грн, але що саме продав Сергій Анатолійович - невідомо. 

Заробітна плата дружини держслужбовця у 2019 році становила 49,4 тис. грн. Також пан Сергій отримав два грошових подарунки на загальну суму 156 тис. грн. Імовірно, грошові подарунки Сергію Анатолійовичу надали його батьки.

Автівкою працівник Департаменту не обзавівся, проте родина Філіппових зберігає чимало активів - 26,9 тис. доларів. Варто зазначити, що за рік сім'я збільшила суму збережень на 15 тис. доларів.

На родину Філіппових відкрито 8 банківських рахунків, лише 2 з яких задекларував Сергій Анатолійович.

Цікаво, як родина поповнює свій бюджет - плідно працює за основним місцем роботи чи приймає грошові подарунки від родичів?

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі