Грошові подарунки від помічників та «пенсійні» збереження у валюті: на чому заробляє запорізька депутатка?

Грошові подарунки від помічників та «пенсійні» збереження у валюті: на чому заробляє запорізька депутатка?

Депутатка Запорізької міської ради від фракції «Опозиційний блок» Зінаїда Гальчинська, напевно одна з найвідоміших відомих діячок, яка роздала на допомогу свій депутатський фонд, однак частину з них своїм помічникам, але все одно, яка не яка добра справа. За що вони, у свою чергу також зробили невеликий подаруночок у вигляді грошей.

У нашій рубриці #задекларовані та щасливі, розглянемо «свіженьку» декларацію депутатки.

Так пані Гальчинська декларує квартиру у 61,2 квадратних метра та гараж у 29,6 м². Також депутатка має легковий автомобіль Citroen C4 B7 2013 року.

Серед джерел власного доходу місцева обраниця зазначає пенсію - 29 690 гривень, нараховані проценти з «ПриватБанку» та «Ощадбанку» у сумі – 10 042 та 11 946 гривень. І знов ми бачимо грошовий подарунок у розмірі – 24 681 гривень від Олега Полєєва, того самого помічника від якого депутатка отримала грошовий подарунок у 574 тис. грн та продала йому рухоме майно вартістю 293 тис. грн.

А ось на чорний день, на банківських рахунках пенсіонерка зберігає 21 191 доларів, 21 164 гривень та 590 євро.

Зазначимо, що активи депутатки в 10 разів перевищують доходи.

Напевно Зінаїда Гальчинська, як і всі середньостатистичні пенсіонери у чомусь собі відмовляють, щоб прожити на свої «копійки». Просимо правоохоронні органи звернути увагу на дану публікацію.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі