Група компаній харківського бізнесмена претендує на понад 25% акцій "Мотор Січі"

Група компаній харківського бізнесмена претендує на понад 25% акцій 'Мотор Січі'

Група компаній харківського бізнесмена Олександра Ярославського претендує на понад 25% акцій ПАТ "Мотор Січ". Про це вона домовилася з китайським партнером.

Як повідомили ЗМІ, у межах спільної роботи з китайським підприємством Skyrizon група компаній DCH реалізує економічні інтереси, зокрема зміцнення глобальних конкурентних позицій української економіки. Крім того, у DCH закликали АМКУ зняти арешт з акцій "Мотор Січі", придбані 3 роки тому.

Також у пресслужбі групи компаній повідомили про те що, ризику перенесення українського виробництва авіадвигунів до Китаю та погіршення взаємин України з США немає. У межах партнерства DCH виступає гарантом збереження в Україні виробничих потужностей, технологій і робочих місць. Наразі у Китаї вже існує спільне підприємство за участі "Мотор Січ".

Нагадаємо, що акції підприємства, продані китайській стороні, перебувають під арештом з 2018 року. Раніше іноземні інвестори мали домовленість про спільну концентрацію акцій компанії з державним концерном «Укроборонпром».

До того ж, компанія Skyrizon відкликала з АМКУ заявку на концентрацію активів, яку вона раніше подавала разом із ДК «Укроборонпром». Тоді іноземні інвестори домовилися про співпрацю з DCH.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі