Губернатор Запорізької області ліквідував Департамент промисловості

Губернатор Запорізької області ліквідував Департамент промисловості

Департамент промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької обласної державної адміністрації припинить існування з 16 червня

 

Відповідне розпорядження підписав голова ЗОДА Віталій Туринок "Про структурні підрозділи обласної державної адміністрації".

Департамент промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької ОДА ліквідується з 16 червня. Замість нього утворюються Департамент промисловості, енергетики та енергоощадження із граничною чисельністю працівників – 26 одиниць; Управління транспорту та зв’язку  – 13 штатних одиниць та Управління дорожнього комплексу – 11 штатних одиниць.

Також затверджена кількість заступників керівників усіх структурних підрозділів ЗОДА та гранична штатна чисельність їх працівників, максимальна кількість управлінь і відділів у їхній структурі, які вводяться з 16 червня.

Зазначимо, Марину Барановську (директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької ОДА) у кабінеті очільника області змусили написати заяву на звільнення, після чого вона подала до канцелярії ЗОДА заяву про відмову звільнятися та у зв’язку із погіршенням здоров’я потрапила на лікарняний.

18 березня головою Запорізької ОДА Віталієм Туринком було підписано розпорядження про звільнення Марини Барановської із займаної посади. Чиновниця вважає, що її звільнено безпідставно, та із порушенням чинного законодавства, а саме: під час видання розпорядження вона знаходилась на лікарняному, заяву про відмову звільнятися в установленому порядку не зареєстровано, з розпорядженням її не ознайомлено, трудова книжка не вручена, повний розрахунок зроблено через десять днів після звільнення.

Так, пані Барановська звернулась до Запорізького окружного суду з вимогою визнати протиправними діями та скасувати розпорядження голови ЗОДА й поновити її на посаді директора департаменту, при цьому стягнути заробітну плату за час вимушених відгулів.

І як бачимо, Департамент вирішили ліквідувати. Це не перша подібна ситуація. Раніше було скорочено Департамент екології та природних ресурсів. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі