Губернатор Запорізької області розтратив пів мільйона бюджетних коштів

Губернатор Запорізької області розтратив пів мільйона бюджетних коштів

Закони приймаються для того, щоб їх дотримувалися всі громадяни. На жаль, на практиці це не завжди так. Щодня з повідомлень ЗМІ ми дізнаємося про вчинення злочинів різного характеру, а за останній період значно зросло виявлення корупційних схем, використання службових повноважень заради власного збагачення. Дуже прикро, але ми знаємо, що корупційні піраміди на Запоріжжі будувалися не один десяток років, і щоб розхитати цю твердиню, потрібні колосальні зусилля. 

Губернатор Віталій Туринок з самого початку своєї каденції завжди акцентує увагу, що боротьба зі злочинністю й корупцією – одне з перших і невідкладних завдань заради добробуту суспільства. Адже подальший розвиток економіки неможливий без створення безпечного клімату для інвестицій, ведення бізнесу тощо.

Та на жаль, факти говорять самі за себе. Так, ми неодноразово розповідали про те, що губернатор Запорізької області продовжує збирати кримінальні провадження на своє ім'я.

Зокрема, 19.12.2019 прокуратурою Запорізької області відносно Віталія  Туринка відкрито чергове кримінальне провадження за ч.3 ст.191 КК України. Голову Запорізької ОДА підозрюють у порушенні вимог чинного законодавства шляхом винесення розпорядження № 474 від 02.10.2019р. щодо виділення паливно-мастильних матеріалів з регіонального матеріального резерву для ГУ ДСНС України в Запорізькій області, а саме 13 840 літрів бензину марки А92 та 13 360 літрів дизельного палива, чим допущено розтрату бюджетних коштів на загальну суму приблизно 537 000 грн, про це повідомляє видання Important. Наразі справу передано до слідчого управління ГУНП в Запорізькій області для розслідування.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі